سیاست حریم خصوصی

نشانی وب‌سایت ما:

https://khashkade.com

بهترین لوازم خانه و آشپزخانه،پوشاک و لوازم شخصی- خشکده

گروه خشکده با تجربه ۱۵ ساله فروش حضوری بهترین لوازم خانه و آشپزخانه و لوازم شخصی.ما این بار بستر فروش آنلاین را برای شما کاربران عزیز فراهم نموده ایم.

 

قوانین سایت:

قوانین فروشگاه به جهت حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده است.بنابراین رعایت آن برای مرکز خرید آنلاین خشکده و خریداران محترم الزامی است.

عضویت در سایت یا خرید کردن از آن به عنوان کاربر مهمان به منزله مطالعه و پذیرفتن شرایط خرید و قوانین میباشد.بنابراین لازم است که خریداران گرامی پیش از ثبت هر گونه سفارش،کلیه قوانین را به دقت مطالعه نمایند:

۱.قانون اول:

به منظور خرید و ثبت سفارش،خریدار بهتر است ابتدا در سایت خشکده ثبت نام کند.گرچه میتواند به عنوان کاربر مهمان نیز خرید خود را ثبت نماید.اما در صورت ثبت نام،پروسه خریدهای بعدی کوتاهتر و راحت تر طی خواهد شد.

بنابراین اطلاعات خریدار یا مشتری باید به صورت کامل،دقیق و صحیح وارد شود:

۱.کاربر باید اطلاعات پستی درخواستی را به دقت اعلام کرده و در سایت ثبت نماید.مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات ثبت شده با هویت واقعی کاربر به عهده خود افراد است.فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

اهمیت صحت اطلاعات کاربر بدین خاطر است که سفارشات به آدرسی که در فرم ثبت نام اعلام شده،ارسال خواهند شد.

۲.کاربر باید از انجام هرگونه اقدامی که حقوق اشخاص دیگر را نقض کرده یا غیر مرتبط با مباحث سایت باشد،خودداری کند.در غیر اینصورت از همکاری با فروشگاه محروم و در صورت بدهی،تسویه حساب کامل بین طرفین انجام خواهد شد.

 

۲.قانون دوم(ثبت سفارش):

۱.دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات کالای مورد سفارش بر عهده خریدار است.بنابراین قبل از تایید نهایی سفارش،موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید.

۲.قیمت محصولات موجود در وبسایت به روز است.بنابراین قیمتی که هنگام سفارش در پیش فاکتور منظور شده برای خریدار معتبر خواهد بود.

۳.پس از ثبت سفارش در سیستم،ایمیلی حاوی تاییدیه ثبت سفارش و فاکتور خرید برای مشتریان ارسال می گردد.

۴.در صورت لزوم پس از ثبت سفارش،ممکن است در راستای تایید سفارش تماس تلفنی با مشتری برقرار شود.بنابراین دقت داشته باشید که شماره تماس خود را به طور صحیح در فرم مربوطه وارد نمایید.

۵.تعداد سفارش داده شده از هر کالا به میزان موجودی آن کالا در انبار بستگی دارد.بنابراین از توجه به این نکته غافل نشوید.

 

۳.قانون سوم(پرداخت هزینه):

دریافت مبلغ سفارشات ثبت شده برای کلیه شهرها فقط به صورت آنلاین انجام خواهد شد.

همچنین توجه داشته باشید که قیمت درج شده برای هر محصول در وبسایت بر حسب تومان است.

 

۴.قانون چهارم(ارسال سفارش):

سفارشات ثبت شده،پس از دریافت تاییدیه مشتری،جهت ارسال و تحویل به پیک (برای تهران) و پست (برای شهرستانها) آماده خواهند شد.

بر اساس وزن کالا و طول مسافت تا شهر مقصد هزینه ای علاوه بر قیمت کالا برای ارسال در نظر گرفته میشود.پرداخت این هزینه به عهده مشتری خواهد بود.

 

۵.قانون پنجم(تحویل سفارش):

خریدار باید با ارائه کارت شناسایی در آدرسی که در فرم اطلاعات مربوط به ثبت سفارش وارد کرده،حضور یابد.او باید در زمانی مشخص کالای مورد نظر را تحویل بگیرد.

 

 

 

تعامل بین خریدار و وبسایت ما چگونه است؟

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت مینویسند،ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و بازدید کننده‌ها ارائه میشود جمع آوری میکنیم.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (که هش نیز نامیده      ارائه شود. Gravatar میشود) ممکن است به سرویس 

سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات آن در آدرس زیر قابل مشاهده است:

https://automattic.com/privacy

پس از تایید نظر شما،تصویر نمایه شما در کنار متن نظرتان قابل مشاهده خواهد بود.

 

رسانه:

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید،نباید آپلود تصاویر شامل داده‌های مکان جغرافیایی شود.در اینصورت بازدیدکنندگان وبسایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر دانلود و استخراج کنند.

 

کوکی ها:

اگر شما نظرتان را در سایت ما ثبت کنید،ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وبسایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید.اینها برای راحتی شما هستند،به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید.

اگر از برگه ورودمان بازدید نمایید،ما یک کوکی موقت برای تشخیص اینکه آیا مرورگر شما کوکی قبول میکند یا خیر،تنظیم میکنیم.این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

 

هنگام ورود به سیستم،ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد.در اینصورت میتوانید اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است.اگر شما انتخاب کنید “من را به یاد داشته باشید”،ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت.  

اگر از حساب خود خارج شوید،کوکی های ورود حذف خواهند شد.

 

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید،یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد.این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان میدهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است.بعد از یک روز منقضی می‌شود.

 

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم؟

اگر شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید،نشانی “آی پی” شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت.

 

 ما اطلاعات شما را تا چه مدت حفظ می‌کنیم؟

اگر یک نظر را ثبت کنید،نظر و متا دیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شود.یعنی ما میتوانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر،به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

 

برای کاربرانی که در وبسایت ثبت نام میکنند (اگر وجود داشته باشند)،ما همچنین اطلاعاتی را که در مشخصات کاربر ارائه شده،ذخیره میکنیم.

 همه کاربران(به جز آنها که نمیتوانند نام کاربری خود را تغییر دهند) میتوانند اطلاعات شخصی خود را ببینند.یا اینکه ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وبسایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

 

شما چه حقوقی بر روی داده‌هایتان دارید؟

 

اگر در سایت حساب کاربری دارید یا نظری ثبت کرده اید،میتوانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده بدهید.این فایل میتواند شامل اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم باشد.از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید!

همچنین میتوانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه میداریم پاک کنیم.البته این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری،قانونی یا امنیتی باشیم.

پیمایش به بالا